سیالیس مشکی برای مردان
خرید قرص تاخیری,  محصولات زناشویی

قرص سیالیس مشکی بهترین قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

قرص سیالیس در دوزها و رنگ بندی مختلفی ارایه میگردد این برند دارویی محصول کشور انگلستان میباشد که به شهرت جهانی رسیده است .

قرص سیالیس مشکی در یک بسته 6 عددی و با دوز بالای 200 میلی گرمی عرضه میگردد که بسیار برای مردان با قدرت بدنی و توان جنسی بالا مناسب میباشد بسته به شرایط فیزیکی خود میتوانید تا 45 سالگی از این محصول جنسی جهت افزایش سفتی و ایجاد تاخیر در انزال بهره مند شوید.

از نصف کردن دارو جهت کاهش دوز مصرفی خودداری فرمایید بنا به توصیه پزشکان داروخانه هادی طب این موضوع فاقد اعتبارات علمی میباشد .

قرص سیالیس مشکی چیست ؟

سیالیس ها هم رده با قرص های ویاگرا میباشد که همانند ویاگراها در دوزهای مصرفی مختلفی ارایه میگردندکارایی سیالیس مثل ویاگرا بوده ولی بدون تپش قلب ، سردرد ، قرمزی پوست ، ناراحتی معده ، تغییرات بینایی و … بوده و همین عوامل باعث شهرت و معروفیت جهانی سیالیس گردیده است.

قرص سیالیس  مشکی مورد تائید FDA آمریکا می باشد و استفاده آن جهت عموم بلامانع اعلام گردیده است . این محصول برای افراد دارای کاهش فشار خون ، بیماریهای قلبی و ریوی توصیه نمی شود .

با مصرف یک حبه از این دارو پس از تحریک ، آلـــ.ـت به نعوظ کامل میرسد و به مدت 24 الی 48 ساعت پس از کوچکترین تحریک آلـــ.ـت به نعوظ فوق العاده سفتی دست خواهد یافت که شما و شریک جنــ.ـسـ.ـیتان را متعجب خواهد کرد.

سیالیس مشکی از جمله داروهای بی خطر جنسی محسوب میشود که بدلیل کیفیت بالای ساخت بخصوص در پوشش خارجی بسیار مورد استقبال پزشکان حوزه درمان ناتوانی جنسی قرار گرفته است .

با مصرف این دارو هیچ باری بر سیستم عصبی فرد وارد نمیشود و  میزان فشار خون نیز بالا نمیرود اما همچنان ما این دارو را برای بیماران قلبی ،عروقی و فشار خون توصیه نمیکنیم .

انواع قرص سیالیس موجود در داروخانه

شرکت سازنده این محصول هر ساله نسخه های متفاوتی از سیالیس را ارایه میدهد ما قبلا در این داروخانه سیالیس 30 تایی را برای شما عزیزان رونمایی کرده بودیم که میتوانست مشکل انزال را بطور کامل برطرف سازد .

تفاوت سیالیس مشکی با نمونه های دیگر آن ابتدا در دوز مصرفی و در رتبه بعدی میزان تادالافیل مورد استفاده در آن میباشد بطوری که در این دارو حدود 800 میلیگرم از ماده یاد شده بکار گرفته شده است که این میزان برای سیالیس های معمولی حدود 40 میلی گرم بود .

نسبت زمان رسیدن به نتیجه مطلوب با این نسخه بسیار قویتر انجام میپذیرد اگر چنانچه میخواهید دوز مصرفی و شدت شق شدگی الت تناسلی را بیشتر و قویتر احساس کنید پیشنهاد ما در این داروخانه به شما عزیزان سیالیس مشکی رنگ انگلیسی خواهد بود .

میزان و نحوه مصرف قرص سیالیس مشکی

اطلاعات بروشور شرکتی از ماندگاری حدود 40 ساعته این دارو خبر میدهند ما نیز توصیه میکنیم فاصله زمانی حدود 48 ساعته را برای مصرف هر حبه از این قرص گیاهی رعایت فرمایید .

از نظر اثرات دارویی سیالیس مشکی 5 تا 6 برابر قویتر از دیگر داروهای تاخیری میباشد لذا چنانچه تاکنون از مجموعه قرص های تاخیری استفاده نکرده اید برای این دارو احتیاط کنید.

کنترل نعوظ با این دارو بسیار راحتتر صورت میگیرد که بدلیل بالابودن غلظت تادالافیل استفاده شده در محصول میباشد .

طریقه مصرف قرص سیالیس
نحوه مصرف سیالیس مشکی

سیالیس مشکی کمی نسبت به داروهای دیگر دیرتر عمل میکند پس بهتر است حدود 40 تا 50 دقیقه برای شروع میزان اثر بخشی آن تامل کنید . این دارو به تنهایی میتواند موجبات برقرای چند رابطه جنسی را در بازه دو یا سه روزه فراهم کند که بسیار برای مردان جذاب تر میباشد .

قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

برای درمان اختلالات نعوظی در مردان باید سفتی الت تناسلی را افزایش داد میزان ماندگاری الت در حالت سفتی موضوعی است که بسیاری از مردان را دچار چالش های بزرگی میکند .

از جمله مشکلات شایعی که با سفت ماندن بیش از حد الت تناسلی رخ میدهد شروع درد در ناحیه بیضه ها میباشد که بسیاری از مردان را به نعوظ زود هنگام سوق میدهد . آری این یکی دیگر از مسایل مربوط به حوزه ناتوانی جنسی در مردان میباشد که باید سریعا درمان شود .

داروی مشابه >> کینگ دول کلیک کنید

یا در مواردی الت تناسلی همچنان حالت شلی را حتی در هنگام تحریک جنسی نیز داراست که باعث سرخوردگی در مردان میشود و البته مواردی نظیر عدم توانایی در شق سازی الت در ربطه جنسی دوباره با ذوجین خود .

یک مرد همیشه میخواهد قدرت جنسی خود را برای ذوج خود نمایان سازد . وظیفه اصلی این دارو سفت کردن فوق العاده الت مردان میباشد که بدون کم و کاستی و به بهترین شیوه ممکن این کار را انجام میدهد .

نکته جالب در مورد قرص های سیالیس مشکی شق ماندن الت حتی برای دقایق زیادی پس از رابطه جنسی میباشد که باعث حس افزایش قدرت مردانگی و اعتماد بنفس میباشد . شما با این دارو از قدرت الت تناسلی خود شگفت زده خواهید شد و آنجاست که تفاوت یک قرص برند جنسی را احساس میکنید .

قرص افزایش دهنده میل جنسی درمان سرد مزاجی مردانه

مردان نیز در دوره ای از زندگی زناشویی خود دچار سردمزاجی های جنسی ناخواسته میشوند این موضوع میتواند در طولانی مدت احساس پوچی و افسردگی را بدنبال داشته باشد .

ایجاد حس جوانی و شادابی جنسی موضوعیست که تمامی داروهای جنسی بدنبال آن هستند .

شما بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید دارویی وجود دارد که بتواند سبک یکنواخت زندگی زناشویی را شما را تغییر دهد . سیالسی مشکی شما را به سال های گذشته باز میگرداند و همچنان میتواند روح جندگی و حرارت جنسی را در شما بیدار کند .

این یک محصول چند جبهه ای محسوب میگردد میتواند در موارد دیگری نیز به شما کمک کند که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

Black Cialis یک راه حل جدید و برتر است که اشتیاق شما را دوباره گرم می کند و تجربه جنسی بسیار بهتری را برای هر کس ایجاد می کند.

مشکلات تولید مثل در سن های خاص مردان را ناگزیر گرفتار خود میکند که بایستی بصورت طبیعی درمان گردد سیالیس با اثبات نتایج درمانی در این زمینه میتواند پاسخگوی مناسبی برای افراد باشد .

فروش قرص سفت کننده کمر در داروخانه
داروی سیالیس مشکی در داروخانه هادی طب

شاخصه های درمانی قرص سیالیس مشکی

مردان امروزی با مشکلات عدیده جنسی مواجهند یکی از گزارشات کاربران داروخانه هادی طب تکرار ادرار بعد از انزال میباشد . این مورد بی اهمیت نیز در طولانی مدت میتواند مشکلات کلیوی را برای مردان در پی داشته باشد .

ماده تادالافیل اضافه شده در سیالیس مشکی میتواند برای مردان در موارد اینچنینی کمک کند .

شاخصه و ویژگی های برتر سیالیس مشکی :

*درمان کامل اختلالات نعوظی در مردان (عدم توانایی در نگهداشتن انزال )

*درمان فشار خون شریانی ریوی

*بهبود وضعیت تنگی نفس

*درمان بیماری های مربوط به پروستات خفیف در آقایان

*جلوگیری از تکرار ادرار و تخلیه ناقص مثانع در مردان

*سفت کننده عالی کمر و الات تناسلی مردانه

*قویترین قرص از لحاظ دوز مصرفی برای متقاضیان داروهای جنسی توانبخشی

این داروخانه در حوزه درمان ناتوانی جنسی قدم برمیدارد چنانچه از سیالیس مشکی جهت مداوای بیماری های غیر جنسی استفاده میکنید توصیه میکنیم در این باره حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

خرید قرص سیالیس مشکی از داروخانه

سیالیس مشکی از تولیدات دارویی کشور انگلستان میباشد نسخه کانادایی این محصول متاسفانه در فضاهای غیر علمی به مشتریان عرضه میگردد که فاقد اثرات درمانیست .

هر موقع با قرص سیالیس روبه شدید حتما نشان انگلیسی هک شده روی دارو را چک فرمایید . این دارو در حبه های مشکی رنگ ارایه میگردد که نشان 800 که به دلیل اضافه شدن 800 میلیگرمی تادالافیل میباشد روی آن هک شده است .

این دارو در داروخانه هادی طب با قیمت مناسب 95000 تومانی موجود میباشد که میتوانید براحتی از فرم زیر سفارش فرمایید . لازم به توضیح میدانیم کلیه داروهای ارائه شده دارای بارکدهای پیگیری از ادارات پست و تیپاکس میباشند که براحتی در صورت تاخیر بیش از سه روزه میتوانید پیگیری فرمایید .

ارسال سریع محصول در همان روز اولویت اصلی این داروخانه در جهت جلب رضایت مشتریان خود میباشد همچنین مشتریان تهرانی میتوانند داروهای خود را ساعاتی پس از ثبت سفارش درب منزل خود تحویل فرمایند.

سفارش سیالیس مشکی( بلک اصل انگلیس)
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی
تعداد 
tehrantak

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 24 میانگین: 4.3]

52 دیدگاه

 • مهدی

  سلام وقت بخیر من بعضی اوقات قرص تادالافیل 10 استفاده میکنم. اگه بخوام قرص سیالیس مشکی رو تهیه کنم به چه شکل باید استفاده کنم چون دوزش 200 میل هست و به نظرم خیلی زیاده؟ ممنون بابت پاسخ

  • haditeb

   سلام روز بخیر
   تادالافیل ماده ی فعال اکثر قرص های تاخیری هس که میزانی از اون تو سیالیس مشکی هم وجود داره 48 ساعت بعد از مصرف تادالافیل میتونید سالیس مشکی مصرف کنید ..سیالیس مشکی رو توصیه میکنم هفته ای یک یا دو عدد مصرف کنید و در این زمان مصرف تادالافیل رو قطع کنید احتمال بروز حالت تهوع با مصرف همزمان دو قرص تاخیری بسیار بالاست و در مواردی میتونه تپش قلب رو به شدت بالاببره .

 • رسول رستگاری

  سلام بار دوم دارم پیام میدم 9 آذر من ثبت سفارش کردم پولشم 95هزار هم واریز کردم والان 15روزه من همچنان منتظرم ارسال بشه چرا ارسال نمیشه

  • haditeb

   سلام جناب رستگاری عزیز در این مورد نظر شما رو به متن زیر جلب میکنم .
   خرید های اینترنتی به شکل بی سابقه ای در این ایام کرونایی بالا رفته عزیزان در اداره پست شهر تهران با سیل عظیمی از سفارشات روبه رو هستند که با افزایش نیرو و کار شبانه روزی سعی میکنن کارهارو پیش ببرند .. ضمن سپاس از خرید شما و عذرخواهی بی نهایت خدمت جنابعالی و سایز عزیزانی که متاسفانه دچار تاخیر هستند اعلام میکنیم ما چن نفر از کادر داروخونه رو برای پیگیری سریع و ارسال داروها به هم وطنان عزیزمان در جای جای ایران اعزام به اداره پست کردیم ..امروز اداره پست بارکدهای کاملی از ارسال داروها را به سراسر کشور در اختیار ما قرار دادند و متوجه شدیم هیچ دارویی از لیست جا نمونده .جای امیدواریست که در کمتر از 48 ساعت داروی شما درب منزل تحویل گردد چنانچه باز تاخیر غیر موجه داشتید میتوانیم بارکد ارسال مرسوله رو عیننا در اختیارتون قرار بدیم که کاملا قابل پیگیری از اداره پست میباشد لطفا برای این منظور اطلاعات کامل خریدتون رو از این قسمت برای ما ارسال فرمایید .. مدیریت داروخانه هادی طب شخصا از عزیزان عذر خواهی کرده و اعلام میدارد این مشکل برای تمامی خرید های اینترنتی در سطح کشور وجود دارد که بزودی بصورت کامل برطرف و تسریع به روال سابق برخواهد گشت . با سپاس از همراهی شما

 • سعید

  با عرض سلام قرص سیلیس مشکی رو سفارش دادم پرداخت هم کردم چند روز طول می کشه تا برام ارسال کنید بارکد پستی رومیتونید برام ارسال کنید

  • haditeb

   سلام دوست عزیز متشکرم از خریدتون ..روند ارسال رو تسریع کردیم دوباره و استعلامی که از ادارات پست گرفتیم تاخیرهای ناخواسته برطرف شده .سفارش رو سعی میکنیم همون روز ارسال کنیم و اگه به اخر وقت بخوریم اول وقت اداری ارسال میکنیم ..چنانچه مشکلی بود از طریق بخش پیگیری مرسوله اقدام فرمایید

   • صادق

    سلام یه سوال داشتم
    این قرصا اگه مدت زیادی ازشون استفادی کنیم تاثیر میزارن روی تاخیر و نعوذ یعنی درمان میکنن یا فقط در زمان ایجاد رابطه یعنی همیشه باید استفاده کنیم ؟

  • haditeb

   سلام توصیه نمیکنم برا چنین سنی و اگر چنانچه به محصولات سیالیس علاقه مندید میتوانید از دیگر نسخه های این برند موجود در داروخانه دیدن فرمایید

 • حمید

  سلام . من یک بار 2 سال پیش ازین قرص استفاده کردم مشکی بود مخروطی بود . روش نوشته بود c200 من دیگه این قرص پیدا نکردم. هرچی گشتم پیدا نکردم. الان قرصی ک شما معرفی کردین روش نوشته c800 . از همون برند ینی؟

 • ایمان حسنی

  سلام من روز سرکارم کسی نیست خونه تحویل بگیره سفارش بدم امکان داره بعد ازساعت5عصر برام بفرسید

  • haditeb

   سلام با مامور اداره پست شهرستان باید هماهنگ کنید نمیدونم دقیقا شیفت کاری اداره ی محل سکونت شما چجوریه .. یا میشه از روش های ارسال دیگری برای شما دوست بزرگوار استفاده نمود

 • هومن

  سلام خسته نباشید
  بهترین قرص فقط برای مشکل نعوظ رو شما کدوم پیشنهاد میدید که 100% نعوظ موقع رابطه صورت بگیره؟
  من 31سالمه یه مدته این مشکل برام پیش اومده و چنتا قرص مثله تادافیل و… رو استفاده کردم و نتیجه ای نگرفتم.

  • haditeb

   سلام و عرض ادب شما میتونید سیالیس 30 تایی یا ویاگرای 30 تایی رو یک دوره مصرف فرمایید . از بخش قرص های تاخیری این دو محصول در دسترس هستند

 • Mohammad

  سلام من تا حالا هیچ قرصی استفاده نکردم الان قرص سیالیس ۲۰۰cرو دارم ایا باید ب طور کامل استفاده کنم یا نصف کنم؟

 • مصطفی لکزایی اشرف

  سلام و خسته نباشید من دقیقا 9 روزه سفارش دادم و مبلغ 95000 تومان رو هم پرداخت کردم و هنوز برام نیومده خواهش میکنم رسیدگی کنید که چرا اینقدر طول کشیده با تشکر

  • haditeb

   سلام متشکرم از پیغامتون خیلی از سفارشات بخاطر تعطیلات پایان هفته و مصادف شدن با 22 بهمن تاخیر ناخواسته تو ادارات پست پیش اومد بسته شما هم فردا پس فردا بدستتون میرسه در ضمن از بخش پیگیری مرسوله هم فکر میکنم مورد شما رو دریافت کردیم که بررسی دقیق صورت میگیره .

 • مصطفی

  سلام بنده ده روزه که از زمان سفارشم میگذره و مراحل سفارش رو موبه مو انجام دادم و هزینه شو پرداخت کردم چرا هنوز به دستم نرسیده من به سایت شما اعتماد کردم لطفا رسیدگی کنید یا حداقل کدپیگیری مرسوله رو برام بفرستید .

  • haditeb

   سلام مصطفی جان عزیز
   یخورده سفارشات پایان هفته بدلیل 22 بهمن تو ادارات پست انباشته شده نهایتا سفارش شما باید فردا پس فردا بدستتون برسه از قسمت پیگیری مرسوله اقدام فرمایید سریعا مورد شما رو بررسی کنم .سپاس از خرید شما

 • علی

  با سلام و وقت بخیر. شرکت انگلیسی سازنده قرص کدوم هست؟ میبخشید اینطور سوال میپرسم اما از کجا میتونم مطمئن باشم جنسی که به دستم میرسه اصل هست و خدای نکرده مشکلی نداره؟ چون هیچ ادرس و محل ثبت شده ای هم نیست. میخام سفارش بدم بعد از جلب اعتماد، ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • Hamoon 43

  سلام آیا قرص سیالیس مشکی برای 57 ساله که ضرر نداره؟
  آیا برای سن بالا برای نعوذ و دیر انزالی همین سیالیس مشکی خوبه یا قرص دیگری پیشنهاد میکنید؟

  متشکرم

  • haditeb

   سلام وعرض ادب
   ما 57 ساله هایی داریم که از لحاظ سلامتی و امادگی جسمانی در سطح بسیار مطلوبی هستند اگر این موضوع برای شما نیز صدق میکند براحتی میتوانید مصرف فرمایید در غیر این صورت میتوانید از داروهای سبک تر موجود در داروخانه استفاده نمایید .سپاس

 • مصطفی

  سلام بنده 14 روزه که از زمان سفارشم میگذره و مراحل سفارش رو موبه مو انجام دادم و هزینه شو پرداخت کردم چرا هنوز به دستم نرسیده من به سایت شما اعتماد کردم لطفا رسیدگی کنید یا حداقل کدپیگیری مرسوله رو برام بفرستید .

  • haditeb

   سلام مصطفی
   مورد شمارو به واحد فروش ارجاع دادم ضمن اینکه از بخش پیگیری مرسوله نیز پیام شما رو دریافت کردم .. حجم سفارشات بسیاز بالاست این روزا و تشابه اسمی و ادرسی هم داریم البته حق با شماست ..در موارد نادری تاخیر پیش میاد ولی نگران نباشید اینجا هزار تومن کسی گم و گور نمیشه ..دلیل تاخیر رو با یک عذر خواهی کامل همکاران فروش تقدیم شما میکنن شنبه چون فردا تعطیلیم …سپاسگذارم از پیامتون

 • علی

  تو چند سایت خوندم تاثیر 48 ساعته
  منظورش رو نمی‌فهمم
  با خوردن یک قرص میخام بدونم چقدر تاخیر در انزال ایجاد می‌کند چون من مشکل نعوظ ندارم و فقط میخام تاخیر داشته باشه
  میخام بدونم مثلا نیم ساعت قبل رابطه اگه بخورم چقدر تاخیر در حین رابطه ایجاد میکنه؟

 • علی

  سلام خسته نباشید
  ببخشيد این قرص های 4 تایی که نوشتن تا 36 یا 48 ساعت بعد مصرف اثرش میمونه دقیقا یعنی چی!!؟
  چون میخام به عنوان تاخیری استفاده کنم از قرص سیالیس
  میخام بدونم بعد مصرف چند دقیقه در تاخیر انزال موثر هست؟
  مثلا میتونم 30 دقیقه رابطه داشته باشم آیا

  • haditeb

   با سلام
   یعنی شما تا اون زمان مثلا 48 ساعته نیازی به مصرف یه قرص تاخیری دیگه ندارید ..تاثیرات تاخیری سیالیس مشکی بالای 30 دقیقه توسط مشتریان هادی گزازش گردیده است

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *