خرید قرص افزایش قد
تناسب اندام

خرید قرص افزایش قد 100 درصد تضمینی،خرید قرص نچرال ولت

وراثت نقش تعیین کننده ای در داشتن تناسب اندام افراد ایفا میکند در نتیجه زیبایی اندام میتواند تا حدود زیادی با درصد خوش شانسی افراد نیز در ارتباط باشد .موضوع مهم مورد بحث کوتاهی قد میباشد که کاملا موضوع زیبایی اندام را تحث الشعاع خود قرار میدهد .

پس براستی باید جهت داشتن قد دلخواه باید چکار کرد ؟

آیا من مجبورم با این مشکل تا اخر عمر کنار بیایم ؟

داشتن یک ضعف ظاهری میتواند کل زندگیه فرد را تا حد واژگونی پیش ببرد چنانچه آمارهای بسیار تلخی نظیر خود کشی را نیز گزارش شده دیده ایم .

صبر کنید علم پزشکی نمیتواند در این باره به سکوت بنشیند مسلما شیوه های درمانی متنوعی برای این موضوع وجود دارند اما بهترین انتخاب برای این مشکل مهم چه میتواند باشد با ما در ادامه همراه باشید برای بررسی مشکل شایع کوتاهی قد انسانها .

شیوه های درمانی پزشکی برای کوتاهی قد

امروزه در کنگره های معتبر پزشکی سالانه ایده های جدیدی برای ریشه کن کردن کوتاهی قد افراد مورد بحث قرار میگیرند عده ای همچنان اصرار به انجام عمل جراحی برای افزودن به میزان قد افراد دارند .

مشکل افزودن به قد به روش جراحی چیست ؟

نخستین مشکلی که در جراحی قد وجود دارد عدم ایجاد تناسب مناسب اندام ها میباشد بطوری که با انجام عمل های سنگین پیوندی ، تضمینی برای جلوگیری از پوکی استخوان منطقه ای وجود ندارد و البته همانگونه که اشاره کردیم ممکن است فرد دچار نا همگونی در تناسب اندام شود .

از طرفی دیگر طول دوره درمان نسبتا طولانی و هزینه بسیار سنگین جراحی در کنار داشتن سیستم اعصاب مرکزی کار را بسیار برای افراد سخت کرده است .

داروخانه هادی طب سعی داشت بدنبال راهکاری مناسب تر با هزینه درمانی کمتر با طول درمانی کوتاهتر باشد ما در بررسی های خود با نسخه های متفاوت دارویی روبه شدیم .

دارویی که بسیار نظر ما را بدین منظور جلب کرد قرص افزایش قد نچرال ولت بود .

درباره این داروی افزایش قد چه میدانید ؟

ما بطور مفصل در این باره با شما دوستان گرامی به گفتگو مینشینیم تا در نهایت نظر خود را در مورد شروع طول درمان با این محصول گیاهی به ما اعلام کنید .

قرص افزایش قد نچرال ولت چیست؟

این یک داروی گیاهی است بر اساس جدیدترین یافته های علم پزشکی نچرال ولت ها سعی در افزایش و حجم گیری بافت استخوانی دارند بطوری که با اضافه نمودن دوز مناسبی از دارو در روز میتوانید اندام خود را صاف تر و تحریک به اوج گیری کنید .

قرص افزایش قد نچرال ولتز با مکانيسم بسيار ساده فعال سازي هورمونهاي رشد -سبب افزايش تراکم استخوان شده ونتيجه آن معجزه افزايش قد ميباشد.

نتايجي که تا امروز با هيچ دارو يا حتي جراحي و هزينه هاي
سنگين آن اتفاق نيافتاده است.بله بسياري از افراد که حالا به آرزوي ديرينه خود يعني افزايش قد دست
پيدا کرده اند…مثل شما باور نداشتند….کافيست خود را باور کنيد تا به آنچه مي خواهيد برسيد….
بسته نچرال ولتز حاوي 100عدد قرص مي باشد.

قرص افزایش قد نچرال ولت یک تقویت کننده بسیار عالی برای استخوان های بدن محسوب میشود که میزان استقامت و کیفیت بافت استخوانی را تا چندین برابر افزایش میدهد .

این قرص افزایش قد سعی میکند بصورت یکنواخت اندام های بدن را در حالت کشش قرار دهد بگونه ای که فرد میتوانید روزانه با حدود 20 دقیقه انجام ورزش های هوازی و کششی یک شیوه درمانی کاملا طبیعی را مشاهده نماید .

ما همیشه اعتقاد به ایجاد تحرک و ورزش داریم و یاد آوری مینماییم که انجام مراحل درمانی اکثر بیماری ها با ورزش  بسیار عالی تر و سریعتر صورت میپذیرد .

این قرص ها همچنان قادرند روند پیری را به تاخیر بیاندازند و از ایجاد اندامی خواجه ای در دوران پیری ممانعت بعمل آورند همچنین ایجاد شادابی و جلوگیری از افسردگی از دیگر خواص شگفت انگیری این محصول بشمار میرود .

ویژگی های شاخص قرص افزایش قد نچرال ولت

روز به روز به شمار داوطلبان استفاده از داروهای طب سنتی در جهان اضافه میشود و دلیل بارز این موضوع عوارضی بسیار کم تر از مکمل های شیمیایی میباشد .

اين قرص ها باعث استحكام استخوان، بهبود ماهيچه، ترميم زخم، كمك به سيستم عصبي،‌ تنظيم فشار خون و توليد انرژي مي شود.

قرص افزایش قد نچرال ولت برای انجام صحیح خواص درمانی خود اهداف زیر را دنبال میکند :

1.تقویت بافت استخوانی و جلوگیری از پوکی استخوان

2. افزایش قد افراد بدون بازگشت بصورت 100 درصد تضمینی

3. بهترین جایگزین برای جراحی افزایش قد

4.هزینه کمتر و طول درمانی کوتاهتر از جراحی

5.جلوگیری از افسردگی و تقویت سیستم اعصاب مرکزی

6.طبیعی ترین شیوه ی ممکن برای رشد اندام های استخوانی بدن

قرص افزایش قد اصل
قرص افزایش قد را از کجا بخریم

شرایط سنی برای استفاده از قرص های افزایش قد

در سنین 12 تا 13 سالگی بسته به شرایط وراثت تا حدودی معیار تناسب اندام فرد مشخص میشود اما به توصیه پزشکان ما تا 16 سالگی صبر میکنیم تا طول دوره درمان با این محصول را شروع کنیم .

مردان و زنان در بازه سنی 16 تا 35 سال در درجه نخست میتوانند کاندیداهای استفاده از قرص های افزایش قد باشند اما بنابر اطلاعات شرکت سازنده محصول افراد تا سن 45 سال نیز میتوانند با این قرص گیاهی همچنان امیدوار به افزایش قد باشند با توجه به خصوصیت ذکر شده تقویت بافت استخوانی مسلما استفاده کنندگان این محصول میتوانند دوران پیری ایستاده تری را تجربه نمایند .

محصول با توجه به اینکه مشکلی در قوای جنسی افراد ایجاد نمینماید (و حتی در مواردی میتواند به تقویت غدد جنسی نیز بپردازد ) لذا میتواند از سنین زیر 18 سال نیز توسط افراد مورد مصرف قرار گیرید .

اين قرص ها باعث استحكام استخوان، بهبود ماهيچه، ترميم زخم، كمك به سيستم عصبي،‌ تنظيم فشار خون و توليد انرژي مي شود. اين قرص ها داراي كلسيم هستند كه مهمترين و اولين ماده براي قوي كردن استخوان ها است.

همچنين بدن از كلسيم براي كمك به انقباض ماهيچه ها و بهبود سيستم عصبي و نخايي استفاده مي كند كه اين كلسيم را از استخوان دريافت مي كند. كلسيم و منيزيم نقش اساسي را در ساختار مواد معدني استخوان ايفا مي كنند. روي نيز براي تقسيم شدن و رشد سلول ها ضروري است.

مواد سازنده قرص افزایش قد
ترکیبات بکار رفته در قرص افزایش قد نچرال ولت

ترکیبات بکار رفته در قرص گیاهی افزایش قد

ما برای این منظور به بروشور جامع محصول رجوع کردیم و مواد گیاهی زیر را در ساختار این دارو مشاهده نمودیم :

*کلسیم و منیزیم :كلسيم و منيزم به همراه هم در بدن واكنش مي دهند و منيزيم به جذب كلسيم در استخوان كمك مي كند.

*روی :ماده روي كه در اين محصول وجود دارد باعث فشرده تر و سفت تر شدن بافت استخوان مي شود. روي همچنين ايمني بدن را افزايش مي دهد و كلسيم نيز عملكرد قلب، كليه، تنفس را طبيعي كرده و باعث انعقاد خون مي شود. كلسيم اين محصول در 60 دقيقه جذب بدن مي شود و با تغذيه مناسب و ورزش منظم خطر ابتلا به پوكي استخوان را كاهش مي دهد.اين مواد در بدن توليد نمي شوند و بايد از طريق غذاها و قرص ها وارد بدن شوند

*ارژنین : آمینو اسید به جهت ظرفیت بسیار بالای عملکردی خود در گروه‌های مختلف ار ورزشکاران حرفه‌ای تا سالمندان و بیماری قلبی عروقی کاربرد دارد. بنابراین متخصصین حوزه پزشکی و ورزشی این مکمل را با اهداف متعدد در دوره‌های مختلف و با اهداف متفاوت تجویز می‌کنند.

همچنین مکمل های بسیار قوی گیاهی زیر نیز به وفور در دوزهای تعیین شده ای در ساختار نچرال ولت های قابل مشاهده هستند

 ویتامین C، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B6، ویتامین B12،  L-آرژنین، L-Ornithine

نحوه مصرف قرص افزایش قد و توصیه های پزشکی

دستورالعمل:براي بزرگسالن روزي 1 تا 3 عدد قرص ترجيحا همراه وعده غذايي مصرف شود. در جاي خشك و خنك نگهداري شود.

هشدار:زنان باردار و شير ده بايد قبل از مصرف با پزشك مشورت كنند. اگر سنگ كليه داريد و يا داشته ايد، داراي مشكل تيروئيدي هستيد و يا دارويي مصرف مي كنيد، قبل از مصرف اين قرص با پزشك مشورت كنيد. افراد زير 15 سال استفاده نكنند. دور از دسترس كودكان قرار گرفته شود

نکات بارز خرید محصول از این داروخانه

1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.

2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف

مژده !!! مدیریت داروخانه هادی طب یک دمپایی افزایش قد را به عنوان اشانتیون همراه محصول به پیوست تقدیم شما همراهان همیشگی خود مینماید .

مراحل رشد قد انسان بصورت آماری

به نقل از سایت برترین ها به طور کلی، رشد قد در سه مرحله انجام می شود؛ در دو سال اول زندگی حدود 25 سانتی متر و از دو سالگی به بعد، هر سال به طور متوسط، کودکان شش سانتی متر قد می کشند اما در نزدیکی سنین بلوغ، سرعت رشد قد کمتر خواهد شد.
با شروع دوره بلوغ یک جهش رشد قد در دختران در حدود 20 تا 25 سانتی متر و در پسران به طور متوسط 25 تا 30 سانتی متر ایجاد می شود .
البته اگر کودکی به هر دلیلی مثلا کمبود ترشح هورمون رشد دچار کوتاهی قد شده باید درمان در حوزه هورمون رشد را شروع کرد.

اهمیت موضوع تناسب اندام در زندگی فردی

استوره زیبایی اندام دنیا آرنولد شوارتزنگر معتقد است اگر شما اندامی مناسب داشته باشید نیازی نیست مبلغ زیادی صرف خرید لباس کنید . این سخن گرانبها همه روزه در شبکه های اجتماعی هزاران لایک میخورد .

آری میتواند گفت یک اندام مناسب از یک صورت زیبا نیز مهمتر است ما در این داروخانه علاوه بر داروهای تقویت قوای جنسی به موضوع تناسب اندام نیز پرداخته ایم که در زیر نمونه ای از چند مکمل زیبا سازی اندام را مشاهده میکنید :

^قرص چاقی فت فست

^کرم بزرگ کننده باسن

^قرص چاق کننده صورت

^قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ

حال با محصول افزایش قد سعی میکنیم به پروژه خود در داروخانه هادی طب ادامه دهیم بسیار مفتخر خواهیم شد در این راه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

نتیجه گیری در مورد قرص افزایش قد نچرال ولت

نچرال ولت در سالهای اخیر توانسته در صدر پرفروشترین قرص های کمک به افزایش قد افراد در سراسر دنیا تبدیل شود همچنین با دارا بودن مجوز ساخت و توزیع محصول از fda امریکا و سازمان غذا و داروی اتحادیه اروپا به گزینه ای برند تبدیل گردد  .

مسلما یک محصول فوق العاده ای خواهد بود در کنار یک محصول اشانیون از این داروخانه که کلا با مبلغ باورنکردنی 360000 تومان درب منزل تقدیم شما عزیزان خواهد گردید .

با توجه به ساختار کاملا گیاهی ذکر شده در بالا میتوانید از مصرف یک محصول بی عارضه بدون استرس لذت ببرید .

تیم پزشکی ما سعی میکند در طول روند درمانی شما را در این راه همراهی نماید و چنانچه از خرید محصول طی یک ماه آینده بنا به هر دلایلی ناراضی بودید مبلغ عیننا تقدیم شما گردید و محصول پس گرفته میشود .

ما همچنان با خدماتی نوین تر و پیش تاز در این داروخانه منتظر جلب رضایت شما عزیزان هستیم و هدف اول و آخر ما حفظ و ارتقای سطج سلامت جنسی شما عزیزان خواهد بود .

برای کسب اطلاعات علمی و بسیار جامع تر درباره قرص افزایش قد نچرال ولت بصورت رایگان  مشخصات خواسته شده زیر را تکمیل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم .

سفارش قرص افزایش قد نچرال ولت
نام و نام خانوادگی
کد کشور
شماره تلفن
ایمیل اختیاری
ادامه آدرس 

اگر در مورد اين محصول سؤالي داريد در فیلد زیر بنويسيد.

سؤال اختیاری
کد پستی اختیاری
تعداد 
tehrantak

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 3.9]

25 دیدگاه

 • Uknown

  سلام، معمولا بعد از سن رشد؛ افزایشی صورت نمیگیره ولی اینجا شما گفتین برای تمامی سنین.
  میخواستم بدونم تا حالا کسی مصرف کرده و به شما گزارش داده باشه که افزایش قد داشته بعد از مصرف؟
  ممنون🌷
  🌸

  • haditeb

   سلام مشتری گرامی مصرف نچرال ولت برای افراد زیر 18 سال ممنوع میباشد .. بله افزایش قد توسط این دارو گزارش گردیده است ..خاطر نشان میداریم این وبسایت فقط در جهت کمک به شرایط جسمی و جنسی افراد تاسیس گردیده و اهداف تجاری را دنبال نمیکند

 • سپهر

  سلام هزینه محصول درب منزل پرداخت میشه یا خیر میتونم از طریق واتساپ یا تلگرام سفارش بدم اگه میشه لطفا شماره بدین!؟؟

  • haditeb

   سلام وضعیت کرونا باعث تاخیر و کم کاری در ادارات پست شده اگه درب منزل بخواین پرداخت کنین این پروسه با تاخیر مواجه میشه لطفا فرم سفارش رو پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران فروش با شما ارتباط تلفنی و واتس اپی برقرار کنند .نگرانی خاصی وجود نداره دوست عزیز اینجا یک داروخانه معتبر اینترنتیست .

  • haditeb

   سلام نسخه خارجی و اصلشو سخت بتونید پیدا کنید اگه پیدا کردید لطفا با ثبت سفارش صرفا از مشاوران پزشکی هادی طب مشاوره رایگان دریافت نمایید .

   • احسان موسوی

    با سلام من سفارش دادم پولشم پرداخت کردم ولی تاحالا بسته ای که سفارش دادم نرسید دستم لطفا پیگیری کنید

    • haditeb

     سلام جناب موسوی
     لطفا مشخصات سفارشتون رو همراه با شماره تلفن دقیقتونو برای ما از همین قسمت ارسال فرمایید..یخورده هم ترافیک اداره پست خیلی سنگینه و ترافیک جاده ها بخاطر بیماری کرونا

  • haditeb

   سلام بستگی به شرایط سنی و بدنی شما داره شاید وجود یک کمبود پروتئینی و یا هورمونی خفیف باعث نارضایتی شما از قدتون هس و ا این دارو میتونید به یه جهش خوبی دست پیدا کنید ..نمیشه دقیق گفت چند سانت چون متغیره گزارش شده

 • مسعود محمدیان

  سلام علیکم…
  من یه هفتهدست این قرصو سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده. هر چی پیام هم تو قسمت نظرات واستون ارسال می کنم حذفش می کنید. میشه لطفا جوابمو بدید.

  • haditeb

   سلام اقای محمدیان امروز اخر هفته بود انشاله سفارش شما اول هفته دستتون میرسه باز اگه موردی بود اطلاعاتتون رو بفرستین تا کد پیگیری دارو براتون ارسال بشه ..متشکرم

 • Azad

  سلام.کسی میتونه راهنمایی کنه
  من ۳۴ سالمه و مردم.و ۹۰ کیلو هستم و قدم ۱۷۵ سانت هست…توی خانواده کوتاه قد نداریم ولی من هستم.یعنی احساس میکنم از ۲۰ سالگی قدم تغییر نکرده.ورزش هم تا حدودی میکنم..البته ورزشهای متناسب با ضخیم کردن لایه های بین مفاصل…ولی نتیجه هیچ..حالا بنظرتون این قرص فایده داره…؟؟؟
  عوارض داره یا نداره؟؟؟

 • شیدا

  سلام
  ببخشید من ۱۸سالمه میخوام این قرصو سفارش بدم ولی میخوام اطلاعات بیشتری ازش داشته باشم
  میشه لطف کنین یه شماره تماسی چیزی بزارین تاباهاتون درارتباط باشم

  • haditeb

   با سلام خدمت مشتری عزیز
   لطفا توجه داشته باشید با ثبت سفارش کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و یک مشاوره رایگان کامل را در اختیار شما قرار میدهد .متشکرم

 • هانیه گودرزی

  سلام من یک خانم ۴۰ ساله هستم قدم ۱۵۷ و وزنم ۷۰ کیلو و میخواستم ببینم موردی بوده تو سن من با این قرص افزایش قد داشته باشه و اینکه چند سانت احتمال افزایش قد داره ممنونم

  • haditeb

   سلام مشتری گرامی
   در مورد قرص های افزایش قد نحوه مصرف تا روز اخر بسیار مهمه افرادی بودند که یه هفته مصرف کردن و مصرف رو قطع کردن گفتن نتیجه نگرفتیم!!!
   وراثت و سبک زندگی خیلی تاثیرگذار است در مورد اندازه قد ..این دارو سعی میکنه هورمون ها و استخوان های بدن رو همچنان تحریک به رشد کنه و در این بین افراد درصد های افزایشی متفاوتی تجربه کنن ..مسلما بهترین روش افزایش قد فعلا میتونه دارویی باشه چونکه تناسب را بهم نمیزنه و بصورت یکواخت ارتقای دستها و پاها انجام میگیره ..امیدوارم برای شما نتایج درخشانتر باشه ..این یک برند معتبره که احتمال داره افزایش قیمت رو در هفته های اتی بهمراه داشته باشع..

 • سعید رضایی

  قیمتش چنده ؟
  این قرص واقعا اصله؟
  چون من از خیلی ها پرسیدم که گفتن اصل این قرص خیلی خیلی سخت پیدا میشه بقیه همشون تقلبیه
  اگه واقعا اصله من سفارش بدم

  • haditeb

   سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب رضایی
   برای افزایش قد دارو زیاد داریم در دنیای پزشکی اما دوسه تا برند نظیر نچرال ولت و نچرال بونتی دارای درصد رضایت بالای مشتری هستند .گروه پزشکی ما براساس اصالت محصول به ما مجوز واردات داروها رو صادر میکنند ..بله این دارو در فضاهای مسموم جامعه متاسفانه دارای نسخه های فیک میباشند .. چیزی که برای ما مهمه اینکه تاکنون عوارضی از مصرف کنندگان دریافت نکردیم ..داروخانه هادی طب دیگه معروفه فقط برندها رو عرضه میکنه باز میتونیم مشاورات رایگان بیشتری در خدمت شما دوست عزیز قرار بدیم متشکرم

  • haditeb

   سلام بله مورد شما رو از طریق پیگیری مرسوله نیز دریافت کرده ایم فردا بارکد پستی برای شما فرستاده میشود ضمن اینکه دلیل تاخیر رو از اداره پست محل سکونت شما جویا شده و در اختیار شما مشتری بزرگوار قرار خواهیم داد ..عزیزان توجه داشته باشن که محلی رو برای ما ارسال کنن که حداقل از حضورشان مطمئن هستند گاهی مامور پست میاره دم منزلشون و عزیزان تشریف ندارن و مرسوله برمیگرده اداره پست و کم کاری صورت میگیره .متشکرم از پیام شما

 • رهاااا

  این قرص قد رو تا چه اندازه بلند میکنه؟؟
  من ۲۰ سالمه برای من هم خوبه یا برای کساییکه ک در سن رشد هستن و فقط اونا رو افزایش میده؟؟
  عوارض این دارو چیا هستن؟؟
  تاییدیه وزارت بهداشت ایران یا کشور های دیگه ای داره آیا؟؟

  • haditeb

   با عرض سلام خدمت شما هم وطن گرامی
   هیچ داروی غیر معتبر و بدون تاییدیه های معتبر در سبد داروخانه جای ندارند پاسخ به تمامی ابهامات از طریق ثبت سفارش و برقراری ارتباط با کارشناسان مجرب امکان پذیر میباشد .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *