خرید انلاین قرص ویگرکس
قرص بزرگ کننده الت

خرید قرص ویگرکس پلاس بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

مهمترین موضوع در رتبه بندی توان جنسی در مردان بالغ داشتن اندازه استاندارد الت تناسلی میباشد اگر در این بخش دچار مشکل هستید ما ویگرکس پلاس نسخه کانادایی را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم

قرص ویگرکس پلاس میتواند با افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی مردان با ویتامین های طبیعی باعث افزایش اندازه الت تناسلی در آنان شود .

ویگرکس پلاس برگرفته شده از یکسری گیاهان دارویی کم یاب در دنیاست نظیر گینگو بلیبا،بیوپریننودامینه

وظیفه اصلی داروخانه هادی طب فراهم آوردن نسخه اصل داروهای جنسی میباشد در اینجا شما را با ویژگی های کلی ویگرکس پلاس آشنا خواهیم کرد

قرص ویگرکس پلاس
قرص توانبخش جنسی ویگرکس پلاس

قرص ویگرکس چیست ؟

قرص ویگرکس پلاس از برندهای باکیفیت داروهای جنسی در دنیاست تحت نظر شرکت بیوپک کانادا تولید میگردد برخلاف اطلاعات ناقص در فضای مجازی ویگرکس با مارک امریکایی یا اسیایی موجود نمیباشد و اینها یکسری فیک با تبلیغات اینترنتی میباشند .

هدف اصلی ویگرکس کمک به بزرگسازی اندام تناسلی است این به غدد جنسی افراد مربوط میشود نه به تناسب اندام بارها دیده ایم افراد با قد و هیکلی درشت اما در بازه جنسی حرفی برای گفتن نداشته اند و برعکس .ویگرکس تنظیم کننده استاندارد خون رسانی به بافت الت تناسلی مردانه با مدیریت سیستم اعصاب مرکزی میباشد .

این گیاه جنسی دارویی کمک میکند تا اعصاب انسان پاسخ مناسبی در مواجهه مردان در برابر برانگیختگی های جنسی داشته باشند. افزایش توان جنسی موضوع بسیار مهم بعدیست که برخلاف تصور عموم به بعد از برقراری رابطه جنسی نیز مربوط میشود اثراتی که تاثیر پذیر میباشند نظیر سستی ،شلی بیش از اندازه الت تناسلی ، درد کمر و غیره وظیفه ویگرکس در درجه دوم بهینه سازی سریع اندام تناسلی میباشد .

مشخصات ویگرکس اصل
دلیل انتخاب ویگرکس کانادایی

تشخیص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

سایت های معتبر جهانی با پیگیری از اتحادیه غذا و داروی اروپا نسخه کانادایی را اورجینال این محصول میدانند اگرچه محصول امریکایی در فضای پیاده رو متاسفانه بعنوان نسخه درجه 1 قالب مشتریان  شده است .ما نماینده فعال ویگرکس پلاس نسخه کانادایی در ایران میباشیم و محصول را با لیبل و مراقبت های کادر تخصصی شرکت داروخانه ای هادی طب در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و تاکنون عارضه یا آلرژی خاصی از مشتریان خود دریافت نکرده ایم.

تارخچه ویگرکس پلاس

ویگرکس از سال 2003 تاکنون در صدر بهترین داروهای جنسی دنیا همواره رقابتی تنگاتنگی با محصول دیگر جنسی(قرص مگنارکس پلاس) داشته است این محصول جنسی ابتدا با عناوینی همچون ویگرکس و ویگارکس و همینک با عنوان تجاری ویگرکس پلاس ارائه میگردد پسوند پلاس چسبیده به ویگرکس نیز بدلیل اضافه شدنی خصوصیاتی چون کنترل نعوظ در مردان میباشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

بخوانید 8 ویژگی برتر درمانی این قرص گیاهی جنسی

1.بزرگ کردن میزان اندازه الت به لحاظ طولی مابین 3 تا 12 سانت

2.افزایش میزان کلفتی الت مابین 1.5 تا 2 سانت

3.کاهش قابل ملاحظه سستی های بعد انزال

4.کمک به فرآیند بازتولید اسپرم در مردان

5.افزایش شور جنسی بعد از مصرف دارو

6.تقویت سیستم مرکزی اعصاب جنسی

7.افزایش قدرت جنسی مردان در برابر برانگیختگی جنسی

8.بهبود طول مدت رابطه جنسی به بیش از 45 دقیقه

مقدار مصرف قرص ویگرکس پلاس اصل

در مقدار مصرف قرص های افزایش حجم و اندازه الات تناسلی مردانه بایستی موارد زیر را در نظر گرفت :

 1. وزن افراد
 2. سن افراد
 3. سبک زندگی و قوای جنسی

اگر چه کارشناسان ما هنگام مشاوره تلفنی درباره قرص ویگرکس پلاس بشما طریقه مصرف را بطور کامل شرح خواهند داد اما بصورت نرمال میتوانید با دو عدد در روز همراه باصرف وعده غذایی با فاصله 12 ساعته درمان را شروع فرمایید .

از هفته دوم به مراتب میتوان دارو را تا سه عدد پس از سه وعده غذایی افزایش داد و اما چنانچه شما دچار وزن زیر 60 کیلوگرمی هستید فقط مصرف یک حبه از ویگرکس پلاس برای شما کافی بنظر میرسد .

اگر میخواهید درمان را با قرص ویگرکس پلاس شروع کنید مطمئن باشید که ابتدا خوب غذا میخورید و ورزش میکنید زیرا شما با یک قرص انرژی زای جنسی مواجهید و بایستی تغذیه مناسب را در اولویت خود قرار دهید .

بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

مسلما بیشتر استفاده کننده گان قرص ویگرکس پلاس افرادی هستند که بدنبال افزایش میزان اندازه الت تناسلی خود هستند .

فرمولاسیون این دارو بیش از  10سال در حال تحقیق میباشد و هر ساله سعی در بهبود ویژگی های مثبت نهفته در ان هستند و همه ساله ترکیبی از ترکیبات برای بروز کردن این محصول برش داده شده است این نسخه دارویی را اکثر مردان در کشورهای توسعه یافته اروپایی استفاده میکنند البته تعداد استفاده کنندگان این قرص بزرگ کننده الت در ایران  نیز کم نمیباشند پس شما نیز با انتخاب ویگرکس پلاس به این راز نهفنه پی ببرید.

در داروخانه هادی طب شما میتوانید این قرص بزرگ کننده الت قوی را براحتی خرید فرمایید و از راهتمایی های مفصل رایگان درباره قرص ویگرکس بهره مند شوید .

اینکه چرا نسخه هایی از قرص ویگرکس غیر از نسخه کانادایی در وب سایتها و داروخانه های شهر توزیع گردیده و هیچگونه نظارتی بر روی آنها صورت نمیپذیرد سوال مهمی هست که فعلا ما نیز جواب قانع کننده ای تا بحال دریافت نموده ایم .

وقتی قرص ویگرکس سازنده شرکت بیوپک کانادا از fda مجوز فروش را دریافت مینماید چرا نسخه هایی نظیر آمریکایی و حتی آسیایی نیز در بازار موجود میباشند !!!

برای این ادعای ما سایت های معتبر جهانی در اختیار شما قرار دارد که میتوانید کمی بیشتر نیز تحقیق نمونده و بصورت دقیق تر و علمی تر و البته که بدون عوارض جانبی درمان خود را شروع کنید .

مواد سازنده ای که در قرص بزرگ کننده الت ویگرکس کانادایی وجود دارد با مواد سازنده شرکت های دیگر متفاوت میباشد کم یا زیاد کردن یک ترکیب به این گیاه دارویی میتواند هزینه ای جبران ناپذیر برای یک مصرف کننده را رقم بزند .

اطلاعات علمی تر درباره این بزرگساز الت +ترکیبات آن

فرمولاسیون و مواد تشکیل دهنده طبیعی  داروی ویگرکس پلاس می تواند سیستم عصبی را تحریک و استرس را کاهش دهد. عصاره توت، زالزالک و جنسینگ آسیایی موجود در این مکمل می توانند سرعت انتقال جریان خون به عروق آ-ل-ت تناسلی و رگی که وظیفه تعادل ج-ن-س-ی آ-ل-ت تناسلی هستند را افزایش بخشند که افزایش جریان خون باعث نشاط و شادابی شما شده و امکان تجربه کاملا جدیدی از رابطه نزدیکی را به شما به ارمغان می آورد.

قرص ویگرکس پلاس بعنوان یک تسکین دهنده فشار روانی جنسی در مردان بالغ عمل کرده و در دفع هر گونه اضطراب کمک میکند . روند درمانی ویگرکس پلاس را میتوان از لحاظ روانشناسی کاملا مثبت تلقی نمود .

افزایش سطح انرژی بدن و بهبود میل به برقراری روابط جنسی از دیگر فواید مصرف این داروی کانادایی جنسی است.

فروش ویگرکس پلاس
خرید اینترنتی قرص ویگرکس

قرص ویرگس بهتر است یا مگنارکس ؟

سیاست تولیدات دارویی در کشور کانادا و آمریکا(سازنده قرص مگنارکس ) کاملا متفاوت است .

در کشور آمریکا بیشتر سعی میکنند داروها را متناسب با هیجانات افراد تهیه نموده و به انزال های رویایی شدت بخشند حال تولیدات دارویی کانادا (ویگرکس پلاس)بیشتر افزایش قدرت ذهنی تقابل با میل جنسی را اولویت قرار میدهند و نیازی به رویا پردازی نیست .

بطور کلی میتوان این دو داروی برند را در یک سطح با کاربردی یکسان اما تجربه مصرف متفاوت در نظر گرفت .

اگر شما یک قوطی از مگنارکس را مصرف نموده و از ویگرکس پلاس بعنوان مکملی جهت تکامل درمان خود میخواهید استفاده فرمایید یا بالعکس بایستی کمی ناملایمات اغازین را در نظر بگیرید گرچه توصیه ما این است یک انتخاب از بین این دو دارو را داشته باشید .

ویگرکس میتواند شما را به آرامی وارد قدرت جنسی کند حال آنکه با مگنارکس شما کمی زودتر وارد این چالش میشوید اگر چه در پایان نتایج تقریبا مشابه خواهند بود .

از لحاظ ترکیبی هر دو دارای مشترکاتی نظیر جینسینگ در ساختار خود هستند .

چنانچه شما در بین دوراهی انتخاب بین این دوبرند هستید بایستی عنوان داریم چنانچه ما با کمبود یکی از این دو دارو در داروخانه هادی طب مواجه میشوید بلافاصله دیگری را به مشتریان خود پیشنهاد  میدهیم اما بعنوان معرفی میتوانیم عنوان کنیم که اگر دارای روحیه ای خشن و جنگجوتری هستید میتوانید مگنارکس را انتخاب نمایید و اما برای افراد با روحیات ملایم ویگرکس پلاس گزینه ای بهتر محسوب میگردد.

با توجه به اینکه داروهای جنسی ارتباط مستقیم با سیستم اعصاب مرکزی دارند لازم است شما قبل از خرید یک برند از حالات روحی خود کاملا مطلع باشید .

نظرات در مورد قرص ویگرکس

یکی از بارزترین دلایلی که قرص گیاهی ویگرکس پلاس را بعنوان بهترین  مکمل افزایش قوای جنسی در دنیا معرفی میکندرضایت مصرف کنندگان از این دارو میباشد که باعث بهبود رابطه ج-ن-س-ی و افزایش میل ج-ن-س-ی آنها شده، بدون آنکه عوارض جانبی برای آنها در بر داشته باشد. هنگامی که این مکمل به طور منظم استفاده شود با توجه به مواد طبیعی موجود در آن به نشاط بیشتر منجر خواهد گردید .

مصرف کنندگان قرص ویگرکس پلاس عنوان نموده اند که هیچگونه فشارهای روانی را با این دارو تجربه نکرده اند .

چند ویژگی کلی دیگر از این مکمل گیاهی جنسی

 • افزایش حجم ، قطر ، طول آلت
 • افزایش زمان نزدیکی و بهبود نارسایی نعوظی
 • بالا بردن گردش خون و نعوظ سخت تر
 • درمان زود انزالی و افزایش اسپرم
 • بهبود کامل بی میلی جنسی
 • امکان بودن ارسال به تمام نقاط ایران

آمار استفاده کننده گان محصول و نحوه مصرف داروی ویگرکس پلاس

نکته بارز دیگر محصول فوق میانگین بالای 80 درصد رضایت مشتری در ان میباشد که انگیزه شرکت کانادایی محصول را نسبت به بروز رسانی مداوم سالانه ترغیب کرده است اما در مورد نحوه مصرف این قرص کاملا گیاهی اجازه دهید کارشناسان فروش داروخانه پس از برسی وضعیت سنی و جنسی دقیق تر باشما به گفتگو بنشینند.

قرص ویگرکس پلاس قیمت : 325000 تومان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 21 میانگین: 4.1]

43 دیدگاه

 • Mr.admin

  سلام، این قرص بهتره یا قرص وایمکس؟ و اینکه واقعا دوازده سانت افزایش داشته تا حالا کسی یا که بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره؟

  • haditeb

   سلام دوست عزیز تبلیغات مد نظر داروخانه هادی طب نیست در مورد افزایش سایز الت متابولیسم غدد جنسی افراد متفاوت است شما درمان را شروع فرموده و شرح حال تغییرات اندام تناسلی خود را با ما درمیان بگذارید .در مورد ویگرکس ها چون یک داروی چند کاره محسوب میگردند میتواند ابتداعا ناتوانی جنسی را برطرف نموده و به تدریج سایز الت را افرایش بخشد . بستگی به شرایط سنی بله در افراد 20 تا 25 ساله میزان بزرگ شدن اندام تناسلی تا بیش از 10 سانت توسط مصرف کنندگان ویگرکس به داروخانه هادی طب گزارش گردیده است .

 • Amin

  سلام ، طرز استفاده ش چجوره و باید چند قوطی تهیه کنیم و به چه مدت باید مصرف کنیم ؟
  برای بزرگ کردن آلت همینو بخریم؟

  • haditeb

   سلام مشتری گرانقدر
   شیوه مصرف بطور معمول روزانه یک و در شرایط بخصوصی دو حبه میباشد که در یک بازه 60 روزه میتواند تا بیش از 10 سانت در درازای الت و 1.5 سانت در قطر الت تناسلی مردان افزایش ایجاد نماید .. با توجه به اینکه ما فقط نسخه درجه یک و برند اصلی داروها را در این داروخانه اینترنتی عرضه مینماییم لذا اکثرا مصرف کنندگان در همان بسته اول به رضایت بالایی دست یافته اند و نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست .

  • haditeb

   سلام لطفا اطلاعات سفارشتون رو برای ما ارسال فرمایید ما اکثر سفارشاتی که تا ساعت 6 بعد ظهر ثبت میشن رو همون روز پیگیری میکنیم احتمالا دکمه ثبت سفارش رو جسارتا نزدید..حتما براتون در اسرع وقت پیگیری میکنیم ..ما هیچ تاخیری در پیگیری رو تا حالا دریافت نکرده ایم ..گاهی فقط مشکلات در ادارات پست شهرستانهاست که کم کاری میکنند در ارسال اما در پیگیری هیچ گونه کوتاهی رو از جانب تیم فروش داروخانه جایز نمیدانیم .شخصا براتون در اسرع وقت پیگیری میکنم .به درود

 • Amin

  سلام بنده ۳۴ساله هستم و۹۵کیلووزن دارم اگه قرص ویگرس روتهیه کنم بایدچجوری مصرف کنم وچندبسته بایدتهیه کنم”

  • haditeb

   سلام لطفا به کارشناسان فروش بفرمایید که قبلا سابقه مصرف داروهای جنسی داشتین یا نه …روزهای اول به همه مصرف کنندگان توصیه میگردد که یک عدد قرص ویگرکس جهت تست و برسی وضعیت بدنی خود مصرف نمایند ..چنانچه شما هیچگونه مصرف قبلی و سابقه بیماریهای قلبی یا فشار خون نداشته باشید میتوانید از روز چهارم یا پنجم روزانه دو حبه از این دارو را استفاده فرمایید ..بعد از مصرف یک قوطی میتوانید شرح حال تغییرات جنسی خود را بما گزارش فرمایید بیش از 90 درصد مشتریان نیازی به بسته های دیگر احساس نمیکنند

  • haditeb

   سلام مجدد مشتری گرامی لطفا ثبت سفارش فرمایید تا تیم فروش شرکت با شما تماس بگیرند .میتوانید تمامی سوالات خودتون رو در مورد این دارو و داروهای مشابه اعلام نموده و درصورت جلب رضایت اقدام به خرید فرمایید

 • Sali

  درود ، سفارش دارو دادیم و پول واریز کردیم اما تا به الان ارسال نشده . خرید ما بیش از ۱۰ روزی هست /

  • haditeb

   درود مشتری گرامی
   چنین تاخیری در داروخانه هادی طب عادی نیست . لطفا اطلاعات دقیقتون رو از طریق همین صفحه برای ما ارسال فرمایید تا شخصا براتون پیگیری کنم . ضمنا از مشکل پیش آمده بسیار متاسف بوده و بصورت تلفنی از شما عذرخواهی خواهد شد .. متاسفانه بخاطر مشکلات بیماری کرونا در برخی ادارات پست شهرستانها تاخیرهای غیر موجهی گزارش میگردد لازم بذکر است در حال مکاتبه هستیم گاهی چنین مشکلاتی خارج از وظیفه ما میباشد . ضمن سپاس از خرید شما سریعا نسبت به این موضوع اقدام خواهیم کرد . مشتریان توجه داشته باشند اگر مشکلاتی این چنینی برایتان پیش آمد لطفا اطلاعات دقیق رو برای ما بازارسال فرمایید تا پیگیری گردیده و باعث سلب اعتماد شما عزیزان نگردد .
   ما روزانه در حال قویتر نمودن واحد فروش داروخانه بوده و خواهشمندیم ما را از نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود در جهت رفع مشکلات یاری فرمایید

  • علی آزمون

   سلام Sali این مشکل برا منم پیش اومده بود رفتم اداره پست دیدم ۵ روزه سفارشم اومده این کثافتا هنوز گذاشتن تو قفسه و میگن مسوولش کرونا گرفته
   بچه ها اگه تا سه چهار روز نیومد برید اداره پست بگیرید تازگیا مامورین پست …..شدن

  • haditeb

   سلام و درود سفارش ویگرکس پلاس خیلی بالاست برای همون فعلا لینک کمکی قرار دادیم تا مشتریا دچار مشکل نشن . ثبت سفارش فرمایید فرم شما توسط تیم فروش هادی طب دریافت میشه مشکلی وجود ندارد .. با سپاس از سوال و انتخاب شما

 • سعید رستمی

  سلام من یک سوال داشتم من این قرص و از تو اینستا سفارش دادم قیمتش ۴۵۰ هزار تومان بود میخوام ببینم اورجینالش چه مشخصاتی داره ساخت امریکا زده ادرس سایت هم داره

  • haditeb

   با سلام و عرض ادب . دوستان عزیز توجه داشته باشند شبکه ها اجتماعی جای خرید دارو نیستند . و اینکه شما حدود 205 تومن این قرص رو گرونتر خریدید.. در مورد قرص خریداری شدتون قبل از مصرف با پزشک مشاوره فرمایید داروخانه هادی طب نسخه آمریکایی ویگرکس را تایید نمیکند اکثر داروخانه های معتبر دنیا نسخه کانادایی را اورجینال محصول عنوان نموده اند .

 • Milad

  با سلام و خسته نباشید من فقط یه سوال ذهنم رو مشغول کرده که این بزرگی الت بعد استفاده قرص مونده گاره یا به حالت عادی برمیگرده؟

  • haditeb

   سلام تاثیرات ویگرکس پلاس دائمی و بدون بازگشت هست .چنانچه میخواید بصورت موقت اندازه سایز داشته باشین میتونیم چن داروی دیگه رو براتون معرفی کنیم که البته عملکرد اصلی اونا درمان زود انزالی هس

 • علیرضا

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم قرص ویگرکس پلاس بهتر هست یا وایمکس
  و کدوم از اینا اصر دائمی دارن؟

  • haditeb

   هر دو گیاهی و عملکردی یکسان دارن و جزو پرفروشترین محصولات داروخانه هستن .اثرات در دو داروی مورد نظر شما تضمین شده است

 • علیرض

  سلام من یک بسته از این قرص تهیه کردم اگه بخوام تاثیراتش دائمی باشه باید باز هم تهیه کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

  • haditeb

   با سلام
   بسته مکمل زمانی تجویز میشه که شما به سایز اندازه دلخواه در عضو مردانه خود نرسیده باشید .اثرات دائمی و غیر قابل بازگشت هست

  • haditeb

   با عرض سلام دوست عزیز دو سه روز قطع کنید مصرف رو ..احتمالا یه مشکل پیش زمینه ای دارید یه چکاپ بگیرید ..اگه مشکل قلبی یا زخم معده داشته باشید براتون ادامه مصرف رو صلاح نمیدونیم ولی اگه انشاله موردی نبود مصرف دارو رو وسط غذا میل فرمایید .. عزیزان توجه داشته باشند قبل خرید دارو سایقه بیماری های قبلی رو برای مشاوران فروش یادآوری فرمایید ..

  • haditeb

   با سلام
   اگه مبتلا به دیابت نوع یک هستید مصرف این داروی برای شما ممنوع میباشد اما اگر نوع 2 باشید با پیاده روی روزانه و مصرف روزانه تنها یک عدد میتوانید به آرامی درمان رو شروع کنید البته بهتر است یک مشاوره از پزشک خود در این باره دریافت فرمایید ..سردردهای خفیف میگرنی تداخلی برای روند درمان با این دارو ایجاد نمیکنند .

 • Babak

  سلام وقت بخیر. من می خواهم آدرس محل کارم را بدم . آیا بسته بندی محصول جوری هست که کسی متوجه نشه توش چیه ؟

  • haditeb

   سلام و تشکر بابت سوالتون
   بله بسته بندی کاملا محرمانه و در جعبه ای نامتعارف به آدرس دلخواه همه عزیزان ارسال میشود .این موضوع تنها به دلایل حفظ حریم خصوصی مشتریان گرانقدر انجام میپذیرد.

  • haditeb

   سلام و عرض ادب جناب صمدی بزرگوار
   لطفا در نظر داشته باشین علت تاخیر از داروخانه نیس مشکل از ادارات پست شهرستانها و ترافیک عبور مرور جاده ای هست ..اگه کلیه فروشگاههای اینترنتی سراسر ایران هم سر بزنید مشتریان این روزها گلایه مند هستند و شکایایت بی شماری داره انجام میگیره ..بیماری کرونا متااسفانه مشکل تاخیر رو که دست ما نیست ایجاد کرده . با عذر خواهی فراوان از شما و سایر عزیزانی که تاخیر ناخواسته رو دارن اداره پست قول داده در اسرع وقت این مشکلات رو رفع کنه ..اینجا هزار تومن هم گم و گور نمیشه نگران نباشید

  • haditeb

   سلام و عرض ادب
   نسخه بروز با عنوان ویگرکس پلاس موجود است عزیز نسخه ویگرکس خالی برمیگرده به اوایل ساختش که سال 2003 میلادی بود و اگه تو بازار موجود باشه صد درصد تاریخ گذشته هست ..شما ویگرکس پلاس رو باید از لینک بالا ثبت سفارش نمایید .

  • haditeb

   سلام و عرض ادب
   فعلا متاسفانه امکان ارسال به خارج کشور رو به دلیل تحریمات بانکی و غیره نداریم شما میتونید اگه آشنایی در ایران دارید باهاش همانگ کنید تا محصول رو از اون طریق براتون ارسال کنیم ..متشکرم .

  • haditeb

   سلام چرا دو دارو با کارکرد یکسان رو میخواید خریداری کنید و هزینه اضافی پرداخت کنید ؟ یک بسته انتخاب هوشمندانه اس باز ما به سلیقه شما احترام میگزاریم

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *